wqfqwf Nabídka publikace Compendium – Léčiva používaná v podmínkách ČR - ČSK

Nabídka publikace Compendium – Léčiva používaná v podmínkách ČR


Compendium – Léčiva používaná v podmínkách ČR
Kolektiv autorů, šéfredaktor Josef Suchopár
Panax CO, s. r. o., 5. vydání, Praha, 2018, 1200 stran, ISBN 978-80-902806-7-0

Image

Ve srovnání se 4. vydáním z roku 2009 byly texty aktualizovány a významně rozšířeny. Přibylo bezmála 300 článků o léčivých látkách a 200 textových stran. Celkový rozsah je nyní 1200 stran. Na zpracování publikace se podílelo 54 předních odborníků z různých lékařských oborů. Publikace je členěna do 16 kapitol obsahujících popisy téměř všech léčiv registrovaných v ČR. Součástí jednotlivých kapitol jsou obecné úvody věnované charakteristice dané skupiny léčiv a farmakoterapeutickým postupům. Informace o každé léčivé látce jsou zpracovány jednotným způsobem. Co se týče názvosloví, jsou používány mezinárodní nechráněné názvy (INN). Součástí informací o léčivých látkách i jejich kombinacích jsou ATC kódy. Členění Compendia umožňuje uživateli nalézt na jednom místě různé varianty farmakoterapie určité nemoci a vytvořit si přehled o léčivých látkách, jichž lze k terapii použít. Zároveň umožňuje vzájemné porovnání jednotlivých léčivých látek a poskytuje přehled přípravků obsahujících danou léčivou látku. Další podrobnosti o publikaci Compendium včetně ukázek z textu a možnosti objednání naleznete na stránkách www.compendium.cz.

Česká stomatologická komora ve spolupráci s nakladatelstvím Panax zajistila stomatologům 10% slevu na 5. vydání publikace Compendium – Léčiva používaná v podmínkách ČR.

Jak na to:
V online objednávce na https://eshop.compendium.cz/kosik stačí zaškrtnout políčko „Mám slevový kód, nebo dárkový poukaz“, do otevřeného rámečku vepsat kód DENT518 a odkliknout slovo UPLATNIT.

Klíčová slova: Pro členy