wqfqwf Zdravotní pojišťovna roku 2018 - celostátní hodnocení ZP - ČSK

Zdravotní pojišťovna roku 2018 – celostátní hodnocení ZP


Image

Dobrý den Vám přeji vážení kolegové,

na základě spolupráce s Českou stomatologickou komorou si Vás dovolujeme oslovit s možností ovlivnit dění v českých zdravotních pojišťovnách prostřednictvím zapojení se do 4. ročníku celostátního hodnocení zdravotních pojišťoven z pohledu ambulantních lékařů v České republice, které probíhá od 1. března 2018 do 31. května 2018.

Ohodnoťte prosím profesionální přístup či úroveň partnerského jednání jednotlivých českých zdravotních pojišťoven prostřednictvím vyplnění krátkého dotazníku (max. 5 minut), který naleznete zde.

Dlouhodobým cílem průzkumu je na základě Vámi poskytnuté zpětné vazby diskutovat s managementem zdravotních pojišťoven v České republice opatření vedoucí k postupnému zlepšování kvality poskytovaného servisu zdravotních pojišťoven, který nabízejí Vám a Vašim klientům.

Naše organizace již čtvrtým rokem systematicky hodnotí všechny zdravotní pojišťovny v České republice z pohledu ambulantních lékařů, pojištěnců, ředitelů nemocnic, preventivních programů a v neposlední řadě také finanční kondice.

Celkové výsledky celostátního průzkumu „Zdravotní pojišťovna roku 2018“ budou, stejně tak jako loni, vyhlášeny 27. listopadu 2018 v rámci konference Efektivní nemocnice 2018 – Strategie pojišťoven, nemocnic a ambulancí“ v hotelu Clarion v Praze ve Vysočanech za účasti více než 600 delegátů z oblasti zdravotnictví a pojišťoven.

Předem Vám velmi děkujeme za spolupráci a Váš čas.

S pozdravem a přáním příjemného dne

Daniel Vavřina
zakladatel, HealthCare Institute o.p.s.

Detailní výsledky průzkumu z roku 2017

Klíčová slova: Pro členy